Niemiecki.WaszaNauka.pl

Nauka, gramatyka, pomoc i korepetycje

Test diagnostyczny

 

Prosimy o wzięcie udziału w teście diagnostycznym Schritte. Osoby, które czują się na poziomie podstawowym, prosimy o wypełnienie testu, klikając w poniższy link:

http://www.hueber.de/einstufungstests/schritte_international1/

Natomiast osoby, które są na poziomie bardziej zaawansowanym, prosimy o kliknięcie w poniższy link:

http://www.hueber.de/einstufungstests/schritte_international2/

 

Jeżeli nie wiedzą Państwo, na jakim Państwo mogą być poziomie, a z pewnością nie czują się Państwo na podstawowym, proponujemy podejść do wypełnienia testu na poziomie bardziej zaawansowanym (drugi link od góry).

 

W obu przypadkach otworzy się nowa strona z krótką informacją w języku niemieckim. Na samym dole znajdą Państwo przycisk z nazwą "TEST STARTEN" i proszę go przycisnąć, aby uruchomić test.

Po wciśnięciu klawisza "TEST STARTEN" otworzy się pierwsze zadanie (z 48 pytań).

Po zaznaczeniu prawidłowej odpowiedzi (prosimy o niezgadywanie odpowiedzi!), przechodzimy (klikając na odpowiedni przycisk na dole strony) do kolejnego pytania.
UWAGA! Jeżeli nie są Państwo pewni, która odpowiedź jest prawidłowa, prosimy pominąć to pytanie (nie zaznaczamy niczego) i przejść do następnego.

Po udzieleniu odpowiedzi na 48 pytanie, prosimy o kliknięcie w przycisk o nazwie "TEST JETZT BEENDEN" (zakończyć teraz test).

Po skończonym teście otrzymają Państwo natychmiast jego wynik w postaci dwóch zdań, które wyglądają w poniższy sposób:

Ihr Ergebnis: X von Y korrekt.

Ihre Einstufung: Schritte international P, Lektion Q.

Wynik w powyższej postaci prosimy przekopiować i wysłać nam na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  albo w SMS-ie (796-500-869), przy czym prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na cyfry, które powyżej zaznaczyliśmy czerwonymi literami (X, Y, P, Q).

Dodatkowo prosimy o kliknięcie w przycisk o nazwie "ERGEBNISSE ABSENDEN" (wysłać wynik), który znajduje się na tej samej stronie, co wyniki ukończonego przez Państwa testu.

W polu "VORNAME, NACHNAME" (imię, nazwisko) prosimy wpisać Państwa imię i nazwisko. Zaraz pod tym polem znajduje się inne o nazwie "E-MAIL", w którym prosimy wpisać swój aktualny adres e-mail. Ostatnim polem do wypełnienia jest znowu "E-MAIL", ale tutaj prosimy wpisać nasz adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dzięki tej całej procedurze otrzymamy pełne Państwa wyniki, które będziemy mogli wnikliwie przeanalizować. Na poniedziałkowym spotkaniu o godzinie 19:00 w naszej Akademii (ul. Reja 5 w Kaźmierzu) zostaną Państwo zapoznani ze swoimi wynikami oraz dodatkowo zdiagnozowani jeżeli chodzi o mówienie w języku niemieckim. Ostatecznie zostaną Państwo przypisani do jednej z dwóch grup (podstawowej bądź średnio-zaawansowanej).

Do zobaczenia! Mach's gut! :-)